TK MILO
Skip Navigation Links

Poslední výsledky

19.7.2019
Michaela Janotová - Rudolf Lang
7:6(3) 3:6 6:2
19.7.2019
Michal Frommer - Jaromír Dejl
3:6 2:6
19.7.2019
Petr Zedník - Zdeněk Hrudník
6:2 6:1
19.7.2019
Ladislav Moťka - Petra Divišová
6:0 6:1
18.7.2019
Radek Navrátil - Zdeněk Hrudník
6:4 4:6 6:2
18.7.2019
Libor Grunt - Robert Kral
1:6 0:6
18.7.2019
Aleš Smékal - Rudolf Guzik
4:6 6:1 2:0 scr.
18.7.2019
Jiří Luběník - zdenek Řehák
5:7 6:1 1:6
18.7.2019
Ivo Mrázek - Jan Andrés
0:6 5:7
17.7.2019
Ivo Mrázek - Matěj Lakomý
2:6 2:6

Novinky

MILO OPEN 2019 - květen  Zadal: Daniel Reich 30.4.2019 19:25:20 

Květnové kolo je spuštěno. Čtyřhry byly z důvodu přihlášení pouze tří párů zrušeny.

Opět žádám domácí hráče, aby co nejdříve oslovili hráče hostující. Domácí hráč je ten, na kterého ukazuje šipka <. Výsledek jde zapsat pouze po přihlášení do uživatelského účtu. Totéž platí i o zobrazení kontaktu soupeřů. Výsledky zapisujte co nejdříve. Kolo bude ukončeno 31.5. ve 20:00. Do té doby musí být zapsány všechny výsledky. Kde nebude výsledek zapsán, skrečuji takový zápas ve prospěch hosta.

Kdyby zvláště novým hráčům nebylo něco jasné, klidně mě kontaktujte.

 

Pěknou hru přeje

Daniel Reich

 
MILO OPEN 2019  Zadal: Daniel Reich 6.4.2019 17:05:08 

Dobrý den, tímto vás opět zvu k účasti na tradiční letní soutěži MILO Open. Již nyní se můžete přihlašovat do soutěže. Po přihlášení do vašeho účtu, klikněte na „přihlásit“ do vámi vybrané soutěže. Vaše přihlášení můžete jednoduše zkontrolovat – klikněte na „skupiny kola“ a uvidíte se tam na poslední pozici. Přihlášení je možné do 30.4. do 18:00!!! 

Nasazení do skupin: bude se pokračovat tam, kde kdo loni skončil, jen mezi přihlášené přidám nové účastníky, případně smažu hráče, kteří loni hráli a letos hrát nebudou. Přihlášení hráči se řadí zatím za sebe podle data přihlášení, po uzavření přihlašování budou přesunuti do správných skupin. 

NOVINKA – ČTYŘHRA: Pro letošní rok jsme nachystali novinku, soutěž ve čtyřhrách. Pravidla pro čtyřhru jsou stejná jako pro dvojhru. 

REGISTRACE PÁRU PRO ČTYŘHRU: Klikněte na „registrace“ na stránce milo.gotenis.cz a do pole „Jméno“ vložte příjmení prvního hráče a do pole „příjmení“ vložte příjmení druhého hráče. Zvolte si, kdo bude ve vašem páru kapitán a bude domlouvat zápasy. Tento kapitán by měl být vyplněn v poli „jméno“ a měl by být v kontaktech na něj uvedený telefon a mail. Pokud budete chtít mít oba hráči přístup do systému (kvůli zápisu výsledků), doporučuji zvolit nějaké univerzální přihlašovací jméno a heslo. 
Důležité upozornění pro čtyřhry: Páry by měly být stálé. Pokud se stane, že jeden z páru z nějakého důvodu nemůže pokračovat, může být nahrazen jiným hráčem, který zároveň nehraje už v jiné dvojici. Tato změna je však povolena pouze jednou za celou dobu konání soutěže v příslušném roce. Není možné, aby se složení páru neustále měnilo. V případě druhé změny hráče bude takový pár ze soutěže vyřazen bez nároku na vrácení startovného. 
Stejně jako v případě dvouher se nerozdělují muži a ženy do skupin podle pohlaví. Ve dvojhrách tak hrají muži i ženy dohromady a ve čtyřhrách také. Pár pro čtyřhru tak mohou tvořit dva muži, dvě ženy nebo mix. 

Očekávám, že někteří hráči budou chtít hrát jak dvojhry, tak čtyřhry. To je možné, jen to nedoporučuji těm hráčům, kteří začínají hrát svůj první zápas až těsně před koncem probíhajícího kola. Je třeba myslet na to, že domlouváte společnou hru pro 4 hráče, může to tak být větší problém než sladit čas pro dva hráče. 
V případě účasti v obou soutěžích: Konkrétní výsledek můžete zapsat jen z účtu, pro kterou soutěž jste právě přihlášeni. Pokud jste na stránce přihlášeni jako pro dvouhru, nepůjde vám zapsat výsledek pro čtyřhru a naopak. 

Startovné: Pro účast ve dvojhře je poplatek 250 Kč pro členy TK MILO se zaplacenými hracími poplatky pro aktuální sezónu a 500 pro ostatní hráče. Pro účast ve čtyřhře je poplatek 200 Kč na osobu pro členy TK MILO se zaplacenými hracími poplatky pro aktuální sezónu a 400 Kč na osobu pro ostatní hráče. Startovné je třeba uhradit pořadateli nejpozději do 30. dubna příslušného roku na číslo účtu TK Milo Olomouc: 35-7157740287/0100. V případě účasti hráče ve dvojhře i čtyřhře je třeba startovné uhradit dvakrát (ve čtyřhře platí každý hráč zvlášť). V případě platby za čtyřhru platí vždy jeden z hráčů za oba hráče. Do textu uveďte příjmení hráčů (příjmení hráče). 
 

Podmínky účasti: 
Soutěže se mohou zúčastnit hráči, kteří nebyli v posledních 10 letech (muži) nebo 5 letech (ženy) registrováni u Českého tenisového svazu jako hráči. Pořadatel soutěže může udělit výjimku. 
Kompletní pravidla jsou uvedena na stránkách soutěže. 

Přihlášení do již probíhající soutěže: Je možné pouze v případě, že se přihlásí zároveň tolik hráčů nebo párů, aby byly skupiny v rámci soutěže po čtyřech hráčích nebo párech. Navíc budou tito hráči nebo páry zařazeni do společné skupiny tak, aby se nerozhodilo pořadí již dříve přihlášených hráčů. Poplatky za startovné se v případě odstoupení hráče nebo páru ze soutěže nevrací. Stejně tak se nijak nekrátí v případě pozdějšího nástupu do soutěže. 

Na vaši účast se těší 
Daniel Reich, TK MILO Olomouc.